Konya Ereğli Gezilecek Yerler - Tarihi Mekanlar

Konya Ereğli tarihi hakkında bilgi veren, gezip görülecek yerler hakkında fikir edinmenizi sağlayan, Konya Ereğli ve çevresinde yapılabilecek aktiviteleri anlatan Konya Ereğli tanıtım sayfası.
 
 
Konya Ereğli Gezilecek Yerler - Tarihi Mekanlar Konya Ereğli civarında gezilecek yerler ve tarihi mekanlar hakkında aşağıda editörlerimizin ve seyahat severlerimizin ekledikleri başlıkları görebilirsin.

Konya Ereğli ve civarında daha önce gezdiğin ve seyahat severlere tavsiye etmek istediğin, mutlaka görülmeli dediğin yerleri tatil blog sayfamızdan ekleyebilirsin. Daha önce ziyaretçilerimizin ekledikleri başlıklar hakkında görüşlerini ve tavsiyelerini de yazabilirsin.

Üstelik Konya Ereğli hakkında yorumda bulunabilir, gezdiğin yerlerin fotoğraflarını ekleyebilir, gezilecek yerler, tarihi mekanlar hakkında ipuçları yazabilirsin.

 
 
 

Konya Ereğli Gezilecek Yerler - Tarihi Mekanlar

Siz de Konya Ereğli için bir öneri ekleyin
Konya Ereğli Müzesi
Konya Ereğli Müzesi
Konya Ereğli Müzesi, zengin koleksiyonuyla birlikte, yıl içerisinde binlerce ziyaretçinin ilgi odağı durumundadır. Müzede Hitit, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı döneminden günümüze kadar gelen eserler sergilenmektedir. Aynı zamanda bölgede bulunan [Yazının Devamı]

Habibe Tokgöz - 21 Mayıs 2013, Salı - Yorum Sayısı : 0
 
 
Peki Konya Ereğli hakkında sen neler düşünüyorsun?

En Çok Beğenilen Oteller
 
En Çok Yorumlanan Oteller
 
En Çok Beğenilen Mekanlar
 
 
 
Bodrum tatilinizde nerelerde yemek yenilir? Bodrum'da yemek yenilecek yerler sayfamızda gezgin görüşlerini okuyun, siz de tavsiyede bulunun.

Tarihi eserleri, bol çeşitli salatası ile Karadeniz'e açılan Amasra'yı gezmek için Amasra turları sayfamıza bir göz atın.

İstanbul'dan Alaçatı ne kadar uzaklıkta? İstanbul Alaçatı Arası Kaç Kilometre? sayfamızı inceleyin, hem mesafe hem de yol tarifi hakkında bilginiz olsun.

Seyahat Tüyoları